Laagna traagilise õnnetuse kannatanutest kaks on endiselt haiglaravil, ühe seisund on üliraske

 (104)
Laagna traagilise õnnetuse kannatanutest kaks on endiselt haiglaravil, ühe seisund on üliraske
Foto: Henri-Kristian Kirsip

Politseile teadaolevalt on endiselt haiglaravil bussiootepaviljonis viibinud 32-aastane naine ja õnnetusse sattunud Volvo kaasreisija, 57-aastane naine. Neist viimane on üliraskes seisus.

20. juunil juhtunud liiklusõnnetuses hukkus sündmuskohal bussiootepaviljonis seisnud naine. Õnnetusse sattunud Fordi juht, 39-aastane mees suri õnnetusejärgsel päeval haiglas.

Fordi kaasreisija, 34-aastane naine ja Volvo juht, 54-aastane naine tänase seisuga haiglaravil enam ei viibi, teatas Delfile PPA pressiesindaja Kristjan Lukk.

Õnnetuse põhjustamises kahtlustatav 20-aastane Isa Khalilov on samuti haiglast väljas ning viibib prokuratuuri taotlusel ja kohtu loal vahi all. Khalilovist ja tema liikluskäitumise harjumustest loe lähemalt siit.

Esialgseil andmeil sõitis 20-aastane Khalilov oma valge BMW-ga tagant otsa ees liikunud Volvole (vt ka allolevat rekonstruktsiooni).

Kokkupõrke tagajärjel paiskus Volvo vasakule haljasalale ja BMW paremale vastu esimeses sõidureas sõitnud Fordi ning seejärel läbi bussiootepaviljoni. Ford omakorda paiskus vastu ees liikunud Toyotat.