Kas mõrv ja enesetapp? Tartus leiti kaks kuulihaavadega surnukeha

 (106)
Kas mõrv ja enesetapp? Tartus leiti kaks kuulihaavadega surnukeha
Delfi Pilt

Eile kell 22.24 leiti Tartus Raatuse 20 ees parklas seisvast sõiduautost Lexus kahe inimese laskehaavadega surnukehad. Politsei alustas kriminaalmenetlust tapmise paragrahvi alusel, juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel, surnukehad saadeti ekspertiisi.

Autos olnud surnukehi märkas Raatuse kaubamaja ees parklast juhuslik mööduja, kes õõvastavast leiust politseile teada andis, ütles Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Marko Uibu Delfile.

Praeguse seisuga kontrollib politsei erinevaid versioone, kuid sündmuskoha vaatlus viitab kõige tõenäolisemalt sellele, et 31-aastane mees lasi esmalt maha 24-aastase naise ning seejärel ka iseend, teatas politsei. Seni ei ole leitud viiteid kolmanda isiku viibimise kohta sõidukis.

Uibu ei soovinud esialgu veel öelda, milline oli maha lastud mehe ja naise omavaheline suhe. "See kõik on ka menetluses veel täpsustamisel ja tõendeid selle kohta alles kogutakse."

2008. aasta novembris juhtus Tartus sarnane mõrv - 57aastane tunnustatud meedik Hillar Imelik tappis oma korteris 21aastase noore naise Kadi Vaikma ning seejärel iseenda.

 Vaata videot
Video vaatamiseks pead omale installeerima Flash Player 8 playeri, mille allalaadimiseks vajuta siia.