Kadrina vallas kadunud 35-aastane Moonika leiti kahjuks surnuna

 (29)
Täiendatud 21. septembril
Küünal
KüünalFoto: Anni Õnneleid

Politsei palus kaasabi Kadrina vallas Kadapiku külas teadmata suunas lahkunud 35-aastase Moonika asukoha tuvastamisel. Esmaspäeval leiti naise surnukeha.

19. septembri hommikul teatasid Moonika lähedased politseile, et naine lahkus eelmisel õhtul Kadapiku külast sõiduautoga Vohnja poole.

Teate laekudes alustasid politseinikud kohe otsingutega, mille käigus on kontrollitud naise võimalikke viibimispaiku nii Lääne-Virumaal kui ka Tallinnas, suheldud tema lähedaste ning tuttavatega.

Oolitsei leidis täna Moonika surnukeha Viinistu piirkonnast. Vägivalla tundemärke surnukehal ei tuvastatud ja naise täpne surma põhjus selgitatakse kohtuarstlikul lahangul.

"Viimaste päevade jooksul kontrollis politsei erinevaid aadresse ja asulaid, kus Moonika võis asuda. Pühapäeval leiti Viinistu külast sõiduk Mercedez-Benz, kuid Moonikat sõidukis ei olnud. Otsingud jätkusid täna Viinistu piirkonnas. Otsingutesse olid kaasatud politseiametnikud, vabatahtlikud, koerad, PPA lennusalga lennuk, droonid, helikopter ning laevastik, " ütles Rakvere politseijaoskonna piirkonnavanem Kristi Rist.

Avaldatakse kaastunnet naise lähedastele ja tänatakse kõiki inimesi, kes otsinguil osalesid.