Joobes juht sõitis peatunud autole tagant sisse

 (18)
Joobes juhtimine
Joobes juhtimineFoto: Anni Õnneleid

Liiklusreguleerija käskluse peale peatunud Hyundaile sõitis tagant otsa Peugeot, mille roolis olnud mehel tuvastati alkoholijoove.

Täna kell 19.44 sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee 25. kilomeetril, kus veidi enne Selja küla sõitis remondis oleval teelõigul sõiduauto Peugeot tagant sisse sõiduautole Hyundai.

Remondi tõttu oli teelõigul maksimaalne lubatud kiirus 30 km/h. Teel korraldas liiklust reguleerija, kelle märguande peale Hyundai peatus, kuid selle taga sõitnud Peugeot seisma ei jäänud. "Õnnetuse tagajärjel Hyundaid juhtinud mees viga ei saanud ja ta oli kaine. Ka sõiduautot Peugeot juhtinud mees viga ei saanud, kuid tal tuvastati alkoholijoove," kinnitas PPA pressiesindaja Kristi Raidla.

Peugeotis viibisid kaasreisijana veel kaks meest, kellest üks vigastusi ei saanud, aga teine käis haiglas kontrollis, kus tal tuvastati kergemad vigastused.

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluse käigus.

Politsei paneb kõigile südamele, et autorooli tuleb alati istuda puhanuna ja kainena. Joobes juht seab ohtu nii iseenda kui ka kaasliiklejate elu ja tervise.