Jõhvi politsei otsib 52-aastast Irinat

 (5)
Jõhvi politsei otsib 52-aastast Irinat
Jõhvis kaduma jäänud IrinaFoto: Ida prefektuur

Jõhvi politsei palub kaasabi selgitamaks välja 52-aastase Irina asukohta, kes lahkus esmaspäeval oma kodust Kohtla-Järvel ega ole tänaseni naasnud.

Viimati nägid lähedased Irinat esmaspäeva hommikul, kui naine kodust lahkus. Samal hommikul oldi ühenduses telefoni teel, kuid pärast seda on naise mobiiltelefon välja lülitatud.

Lähedased andsid Irina kadumisest politseile teada eile õhtupoolikul, sest enam kui kahe päeva jooksul ei olnud Irina koju naasnud. Ka naise tuttavad ei ole teda alates 7. jaanuarist näinud.

Politsei on kontrollinud meditsiiniasutusi ja suhelnud naise tööandjaga, kuid seni ei ole õnnestunud tema asukohta tuvastada.

Irina on ligi 165 sentimeetrit pikk ning keskmise kehaehitusega. Tal on keskmise pikkusega heledad juuksed. Kodust lahkudes kandis ta peas valget talvemütsi ning seljas pikka helesinist jopet. Naisel oli kaasas käekott.

Politseil palub kõigil, kellel on infot Irina võimaliku asukoha kohta või kes on teda viimaste päevade jooksul näinud, ühendust võtta numbril 112 või taavi.unuks@politsei.ee.