GRAAFIK: 25-aastase naise viimane sõit: kuidas sattus maastur viie inimesega Männiku karjääri?

 (53)
GRAAFIK: 25-aastase naise viimane sõit: kuidas sattus maastur viie inimesega Männiku karjääri?
Foto: Veiko Vares

Möödunud pühapäeval leidis aset äärmiselt traagiline sündmus, kui kella 17.15 ajal vajus Männiku karjääris vette sõiduauto Land Cruiser. Ligi kolmemeetrises vees alustati päästetöid, kuna üks inimene jäi autosse. Kella 20 ajal tegutsesid sündmuskohal veel tuukrid, kes otsisid autot veest. Kella 22.15 ajal õnnestus sõiduk veest välja tõmmata ja uppunu toodi autost välja.

Esialgu on teada, et viieliikmeline seltskond sõitis karjääri lähedal liivateedel, kui mingil põhjusel kaotas juht auto üle kontrolli ning see paiskus vette.

Autot juhtis 27-aastane mees. Juht oli kaine.

Neli sõidukis olnud inimest said oma jõududega autost välja, sealhulgas 5-aastane laps. Tunnistajate sõnul jäi autosse 25-aastane naine.

Teised autosviibijad üritasid naist päästa, kuid see ei õnnestunud ja kolmemeetrises vees tuli auto leidmiseks kaasata tuukrid. Kui auto veest leiti, hakati seda kaldale tõmbama, mis õnnestus lõpus kella 22.15 ajal ja uppunu saadi autost kätte.

Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Männiku karjääris toimunud õnnetuse asjus on alustatud kriminaalmenetlust, mille käigus kontrollitakse erinevaid võimalikke versioone juhtunu kohta. Enne asjaolude väljaselgitamist ei soovi prokuratuur juhtumit kommenteerida.