FOTOD | Tapa vallas juhtunud liiklusõnnetuses hukkus 32-aastane mees

14.44: politsei kommentaar

Täna keskpäeval juhtus Tapa vallas Loksa külas raske liiklusõnnetus, kui omavahel põrkasid kokku sõiduauto ja veok. Õnnetuses sai tõsiselt vigastada sõiduautot juhtinud 32-aastane mees, kes hukkus sündmuskohal.

Õnnetus juhtus Uudeküla - Väike-Maarja tee teisel kilomeetril. Esialgse info kohaselt sõitis 32-aastase mehe poolt juhitud sõiduauto Volkswagen paremalt poolt ette peateel liikunud veokile Scania ning juhtidel ei õnnestunud kokkupõrget vältida. Õnnetuse käigus sai raskelt viga sõiduauto roolis olnud mees, kes kahjuks hukkus sündmuskohal.

Politsei selgitas, et veokit juhtinud 55-aastane mees oli kaine. Sündmuskohal on liiklus häiritud ning korrakaitsjad on kohapeal juhte abistamas.

Rakvere patrullitalituse välijuhi abi Tanel Liiv palub kõigil liiklusosalistel olla liikluses võimalikult tähelepanelik. „Olenemata sellest, mis manöövri te teostate ning kas liigute pea- või kõrvalteel, tuleb alati olla tähelepanelik ning vajadusel korduvalt veenduda manöövri tegemise turvalisuses, et vältida halvimat. Parem on võtta manöövri teostamisel ajavaru, et turvaliselt koju jõuda,“ sõnas Liiv.