FOTOD | Tallinna-Narva maanteel põrkasid kokku kaks sõiduautot, kaks inimest viidi haiglasse

 (44)
Väidetava kaasreisija sõnul juht põgenes

Täna õhtul juhtus Lääne-Virumaal Tallinna-Narva maanteel liiklusõnnetus, milles põrkasid kokku kaks sõiduautot. Kaks inimest viidi haiglasse.

"Täna kell 19.10 juhtus Lääne-Virumaal Aasperes Tallinna-Narva maantee 81. kilomeetril teetööde alal liiklusõnnetus, milles põrkasid kokku sõiduautod Audi ja Volkswagen," ütles PPA pressiesindaja Annika Maksimov.

Esialgsetel andmetel kaldus Tallinna poole liikunud Audi juht paremkurvis vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu liikunud Volkswageniga. Audi paiskus teelt välja kraavi.

Politsei saabudes oli Audi juures vaid üks inimene ning ta väitis, et auto juht jooksis sündmuskohalt minema. Kuigi väidetavat juhti üritati ka politseikoeraga püüda, siis ühtegi konkreetset jalge koer üles ei võtnud.

Audi väidetav kaasreisija oli tarvitanud alkoholi. Mees sai õnnetuses vigastada ja ta viidi Rakvere haiglasse. Volkswagenis olnud kaasreisija sai aga niivõrd tõsiseid vigastusi, et ta viidi otse Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Juht tõsiseid vigastusi ei saanud ja tema haiglaravi ei vajanud.

Antud teelõigul on ajutiselt suurim lubatud piirkiirus 70 km/h.

Liiklus oli õnnetuspaigal mitu tundi tugevalt häiritud.