FOTOD: Tallinna kesklinnas ja Pirital olid tipptunnil juhtunud liiklusavariide tõttu suured ummikud

 (27)
Kell 19.03 juhtus õnnetus ka Pirital

Tallinnas juhtus täna õhtul kella 17 paiku kaks liiklusõnnetust, mis tekitasid kesklinnas suured ummikud. Kell 19.03 juhtus õnnetus ka Pirita tee ja Kose tee ristmikul ning seetõttu on ummikud ka kesklinnast Viimsisse liikudes.

Kolm autot põrkasid kokku Tallinna lennujaama lähistel asuva Ülemiste hotelli juures. Politsei pressiesindaja ütles Delfile, et õnnetus juhtus kell 17.18 ning keegi viga ei saanud. Küll aga on õnnetuse tõttu üks sõidurada kinni. Delfi lugeja sõnul olid veel kella 18.00 paiku suured ummikud kuni Tartu maantee alguseni.

Kesklinnas Luise tänaval põrkasid kokku kaks sõiduautot. Õnnetus ei olnud tõsine, kuid juhid ei jõudnud kokkuleppele, kes on süüdi ning nende jagelemise tõttu tekkis ummik Kassisaba piirkonnast Vabaduse väljakuni.

Liiklusõnnetus Luise tn-l Foto: Lugeja foto

Kell 19.03 sai aga politsei teate, et kaks autot põrkasid kokku Pirita tee ja Kose tee ristmikul. Ning veel kella 17.45 paiku olid suured ummikud kesklinnast Lillepaviljonini. Selles õnnetuses sai üks autoreisija ka kergelt viga ning kiirabi vaatas kannatanu üle.

Liiklusõnnetus Pirital Foto: Lugeja foto