FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Tallinna kesklinnas toimus tulistamine, on üks vigastatu

 (154)

Täna hommikul toimus Tallinnas Pärnu maanteel asuva baari Café VS juures kaklus, mille käigus üks mees teist kätte tulistas.

"Täna kella 9.15 ajal toimus Pärnu maanteel asuva baari ees tulirelvast laskmine," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Veiko Randlaine.

Esialgsetel andmetel oli kaklus kahe mehe vahel, mille käigus haaras 34-aastane mees oma sõiduautost relva ning tulistas 26-aastast meest kätte.

Politseinikud pidasid 34-aastase mehe kinni, kes toimetati kesklinna jaoskonda, ning 26-aastane mees toimetati kiirabiga haiglasse.

Hetkel on sündmuskoht osaliselt piiratud ja politseinikud koguvad tõendeid. Tulirelvast lasknud mehel on kehtiv relvaluba.

Pealtnägija: kõik eskaleerus väga kiiresti

Pealtnägija sõnul seisis baari Café VSi ukse ees grupp inimesi, kes tegid suitsu ja rääkisid omavahel. "Siis läks neist osal omavahel vaidluseks ja ühel hetkel ilmus välja relv," rääkis pealtnägija, kes samal ajal oli teel läheduses asuvasse töökohta. "Kõik eskaleerus väga kiiresti. Ta tulistas teisele vist õlga."

Sündmuskohal on hulk politseinikke.

Juhtumi täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus, mida menetleb Põhja prefektuuri kesklinna politseijaoskond.

Uudis on täiendamisel!