FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Narva maantee ja Pronksi tänava nurgal põrkasid kokku kaks sõiduautot, kaks inimest viidi haiglasse

 (13)
Liiklus on taastatud!

Täna õhtul põrkasid Tallinnas Narva maantee ja Pronksi tänava ristmikul kokku kaks sõiduautot. Kaks avariis osalenud inimest viidi haiglasse. Mõneks ajaks seiskus Kadrioru-suunaline trammiliiklus.

PPA pressiesindaja Kerli Virki sõnul sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest täna kell 20.03.

Esialgsetel andmetel põrkasid seal kokku sõiduautod Audi ja Mercedes Benz. Tiheda liiklusega teel juhtunud avarii seiskas liikluse ühes sõidusuunas ning samas peatus mõneks ajaks ka trammiliiklus.

Praegu teadaolevalt püüdis üks autojuht teha ristmikul ja väidetavasti sõitu lubava fooritule ajal vasakpööret, kui põrkas kokku teise, ristmikku ületada soovinud sõidukiga. Mis asjaoludel avarii täpsemalt juhtus, on veel selgitamisel.

Sündmuskohal reguleeris liiklust politsei, päästjad likvideerisid kahjustada saanud sõidukitest tekkinud õli- ja kütuseleket ning meedikud andsid abivajajatele esmaabi.

Praegu teadaolevalt keegi tõsisemalt viga ei saanud, kuid täiendavaks tervisekontrolliks viidi haiglasse avariis osalenud naine ja alaealine tüdruk.

Täpsemad üksikasjad selguvad väärteomenetluse käigus.