FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Lääne-Virumaal sõitis liinibuss kraavi. Reisija: õnnelik õnnetus!

 (161)
Täiendatud 03.01 kell 06.29!

Tallinna-Narva maanteel sõitis täna õhtul teelt välja 49 reisijat vedanud buss. Keegi viga ei saanud, kuid inimesed ei saanud omal jõul bussist välja.

"Täna kell 17.50 tuli teade õnnetusest Lääne Virumaal Tallinna-Narva maantee 87. kilomeetril, kus oli kraavi sõitnud Estonian Lines'i reisibuss," ütles Ida päästekeskuse kommunikatsioonijuht Jevgenia Parv Delfile.

Bussis oli õnnetuse hetkel 49 inimest, kellest keegi viga ei saanud.

Viltu vajunud bussis tekkis väike paanika, sest reisijad ei saanud sõidukist välja. Praeguseks on kõik inimesed bussist välja aidatud.

Kuni asendusbussi saabumiseni pakuti inimestele peavarju operatiivsõidukites.

Bussifirma tellitud asendusbuss jõudis sündmuskohale kell 19.33.

PPA pressiesindaja sõnul ei olnud bussi kiirus õnnetuse hetkel suur. Sündmuspaigal viibinud fotograafi kinnitusel on teeolud väga rasked ja isegi päästesõidukid peavad õnnetuspaikadesse reageerimisel tavapärasest oluliselt aeglasemalt sõitma.

Bussis viibinud ja tagumises pingis istunud reisija ütles Delfile, et tegemist oli õnneliku õnnetusega. "Peab mainima, et bussijuht oli tubli ja päästeautod jõudsid sündmuspaika üsna kiiresti. Endal paanikat üldse ei tekkinud, pigem oli huvitav teada, mis edasi saab. Õnnelik õnnetus," kirjeldas lugeja ja saatis bussist ka ühe pildi:

Foto: Delfi lugeja