FOTOD: Sõiduauto ja kaubiku kokkupõrkes sai kolm inimest viga


Avarii
Foto: Kaspar Pokk/Kanal2

Kolmapäeva hilisõhtul põrkasid Imavere ja Viljandi vahelisel teel, Viljandi maakonnas Võhma lähistel kokku sõiduauto Renault Megane ja kaubik Ford Transit, õnnetuses sai kergemaid vigastusi kolm inimet.

Õnnetus juhtus kella 22.25 ajal Imavere – Viljandi - Karksi-Nuia maantee 20. kilomeetril.

Renault' ga Viljandist Imavere poole sõitnud 36-aastane Mihkel kaotas umbes kilomeeter enne Võhmat masina üle kontrolli, auto tegi teepeal pirueti, paiskus vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu liikunud Fordiga, mille roolis oli 35-aastane Tanel. Mõlemad masinad paiskusid saadud löögist teelt välja kraavi, Renault jäi pärast kokkupõrget ratastele, Ford paiskus aga külili.

Fordis oli lisaks juhile veel ka kaasreisija, mõlemad viidi kiirabiga tervisekontrolliks haiglasse. Renault's oli õnnetuse hetkel vaid juht, kes sai kergemaid vigastusi. Mees viidi muu transpordiga haiglasse tervisekontrolli.

Sündmuskohale saadeti peale meedikute ja politseinikute veel ka Suure-Jaani päästekomando päästjad, kes likvideerisid masinate süttimisohu ning aitasid lisaks sõidutee puhastamisele ka avariilised masinad tagasi teele tõmmata. Kuigi vahepeal lasti maanteel liikunud masinad õnnetuspaigast läbi, oli liiklus siiski väga tugevalt häiritud.

Renault ja Ford viidi puksiirmasinaga minema kella 00.15 ajal, siis taastus ka liiklus.