FOTOD: Saaremaal hukkus rängas avariis noor naine


Saaremaa hukkunuga liiklusõnnetus
Saaremaa hukkunuga liiklusõnnetusFoto: Politsei

Saaremaal Tehumardi-Kogula maanteel sõitis eile õhtul teelt välja Škoda, milles hukkus 27-aastane naine. Autos olnud mees vigastada ei saanud.

Eile kella 22.25 paiku teatati, et on toimunud liiklusõnnetus Lääne-Saare vallas Tehumardi - Kogula maantee 14. kilomeetril.

Tehumardi poolt tulnud sõiduauto Škoda Octavia kaotas lauges kurvis juhitavuse, kaldus vastassuunavööndisse ning seejärel teelt välja, jäädes pidama põllu äärel katusel. Liiklusõnnetuses hukkus sõidukist välja paiskunud ja selle alla jäänud 27-aastane naine.

Sõidukis viibis õnnetuse hetkel veel 57-aastane mees, kes esialgsetel andmetel viga ei saanud. Õnnetuse põhjuse ja sõiduki juhi selgitab välja menetlus, samuti ka selle, kas sõidukis viibijad võisid olla joobes.

Kuressaare politseijaoskonna juhi Rainer Antsaare sõnul on väga suur tõenäosus, et naisel oli õnnetuse hetkel turvavöö kinnitamata.

„Tuletan kõigile liiklejatele meelde, et turvavarustuse kasutamine ka lühikestel distantsidel ja hõreda liiklusega teedel on oluline. Turvavöö kinnitamises ei tohi teha erandeid, see tuleb kinnitada alati,“ rõhutas politseijaoskonna juht.