FOTOD | Roimapaik Pallika külas. Tapetud Milvi majapidamine paistab hoolitsetud, ent juurdepääsuteed palistavad viinapudelid

 (65)

61-aastase Milvi surnukeha leiti tema elukoha lähedusest metsatukast, kinni on peetud arvatav tapja, 26-aastane mees.

„Esialgse info pinnalt teame, et naine ja mees tundsid üksteist ning veetsid kadumise õhtul naise elukohas ühiselt alkoholi tarbides aega. Milline oli üksikasjalik sündmuste käik, mis viis niivõrd traagilise tagajärjeni, peab selgitama alustatud kriminaalmenetlus,“ sõnas Pärnu politseijaoskonna juht Üllar Kütt.

Pallika küla on pisike, pealtnäha rahulik kohake, teatab Delfi ajakirjanik kohapealt. Teed on porised, ent majapidamised paistavad hoolitsetud, külas elab silma järgi nii mõnikümmend inimest.

Delfiga vestelnud kohalikud tunnistavad, et tapetud Milvil oli viinaviga, ent ta sai oma eluga ilusti hakkama, ei olnud kellelegi võlgu ega vajanud silmnähtavalt abi. Arvatava tapja kohta oletavad kohalikud, et tal olevat mingi psüühikahäire, ent täie tõe pähe selliseid väiteid mõistagi võtta ei saa. Noormees olevat alles hiljuti sinnakanti kolinud, millised suhted õigupoolest valitsesid 61-aastase Milvi ja 26 aastase arvatava tapja vahel, pole praeguseks veel selge.