FOTOD | Purjus mees seiskas Nõmme kandis rongiliikluse. Pärast kahte ja poolt tundi veeti mees minema

 (266)

Tallinnas Liiva raudteejaama lähistel seisab kella 16 saati purjus mees keset raudteed ning keeldub sealt lahkumast. Kell 18 jooksid politseinikud mehe maha ja pool tundi hiljem viidi ta politseibussiga ära.

Õhtused Tallinna-Rapla ja Rapla-Tallinna väljumised on asendatud bussidega.

Kohapeal viibiv Delfi piltnik rääkis mõned minutid enne kella kuut, et mees seisab raudteel ja politseinikud üritavad teda rahustada. Vene keelt kõneleval nooremapoolsel mehel on käes alkoholipudel.

Sealviibiv piltnik kirjeldas, et mõned sealsed inimesed olevat käinud mehega rääkimas, kes väitis end 33-aastaseks. Ta kõneleb vene keeles. Kaks tundi seal istunud mees jõi kell kuus veel raudteel pudelist viina ning jäi üha rohkem purju ja pistis raudteelt leitud kive taskutesse. Raudteejaama lähistel oli näha sadu inimesi, kes viidi bussidega koju.

Kell 18 jooksid politseinikud kaks tundi rongiliiklust takistanud mehe maha. Kümme minutit hiljem olid politseinikud veel meest raudtee kõrvale maha surumas ning liiklust polnud taastatud. Mees röökis ning kohal olid raskes kaitsevarustuses politseinikud. Pool seitse õhtul veeti mees lõpuks politseibussi.

Kuuldavasti olla mees ähvardanud suisa rongi õhku lasta, pole ühtegi märki, et tal mõni relv oleks, rääkimata lõhkekehast.

Politseist lubati peagi lisainfot anda.