FOTOD | Pärnumaal hukkus veoki ja sõiduauto kokkupõrkes mees


Politsei sai täna pärastlõunal teate, et Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Häädemeeste vallas Piirumi külas põrkasid kokku sõiduauto ja veok.

"Politsei sai täna kella 13.30 paiku teate, et Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 159. kilomeetril Häädemeeste vallas Piirumi külas põrkasid kokku veok Scania ja sõiduauto Jeep, mille roolis olnud 63-aastane mees hukkus sündmuskohal," teatas PPA pressiesindaja Kerstin Meresma.

Pärnu politseijaoskonna patrullpolitseinik välijuhi ametis Kaie Parts ütles, et esialgseil andmeil juhtus õnnetus, kui Pärnu poolt Riia poole liikunud Jeep kaldus vastassuunda ja põrkas kokku Riia poolt Pärnu poole liikunud veokiga. Löögist paiskus Jeep teepervele kraavi ja veok sõitis teelt välja.

"Mõlemad sõidukijuhid viibisid autos üksinda, veoki roolis olnud 55-aastane mees viga ei saanud, kuid sõiduautot juhtinud 63-aastane mees hukkus sündmuskohal," sõnas Parts.

Partsi sõnul olid teeolud sündmuskohal rahuldavad. "Tee oli vihmast küll märg, kuid libe see ei olnud. Nähtavus oli õnnetuse hetkel hea," lisas ta.

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitab menetlus.