FOTOD | Männikul pannakse motomeestele eluohtlikke lõkse

 (319)
Politsei palub juhtumitest teada anda

Eile postitati motokrossi kogukonna sotsiaalmeediasse hoiatus Männikul sõitjatele. Postitaja sõber oli sõitnud otsa puude vahele tõmmatud okastraadile ja pääses õnne kombel eluga. Politsei palub säärestest juhtumitest teada anda.

Motokrossi varustusega kauplemiseks mõeldud grupi postituses kirjeldatakse, kuidas Männikul on keegi, kes tõmbab puude vahele okastraati.

Postitaja sõber jäi kirjelduste kohaselt eile ellu vaid tänu õnnele ja võimsale kaelakaitsmele, mis püüdis traadi imekombel oma haardesse. "Poleks kaelakat olnud, poleks traat täpselt kaelakasse läinud, oleks laip," kirjeldas postitaja.

Saku valla piirkonnapolitseinik Enely Meho sedastas Delfile, et politsei on võtnud ühendust mehega, kes üle raja tõmmatud traati sõitis ja soovitanud tal kindlasti teha ka politseisse avaldus.

"Motoklubi inimestega suheldes selgus, et sarnaseid juhtumeid on olnud neil varasemaltki, kuid senini pole õnneks keegi viga saanud," selgitas Meho probleemi tõsidust.

Kui kellelgi on rohkem infot antud juhtumite kohta, palub Meho sellest teada anda, kirjutades aadressil enely.meho@politsei.ee.