FOTOD | Maardu kortermajas lahendati konflikti õhkrelva paugutades, üks mees sai vigastada

 (62)
Täiendatud kl 15.40

Täna kella 9.30 ajal teatati häirekeskusele, et Maardus Ringi tänaval asuvas korteris on tüli mitme inimese vahel. Kuna politseile laekus info, et tülis võidi kasutada relvataolist eset, reageeriti suurte jõududega.

Naabruses elav Delfi lugeja kirjeldas, et konflikti lahendama tulnud patrullis oli vähemalt ühel politseinikul kaasas ka automaatrelv.

"Kuna esialgse info kohaselt võidi konfliktis kasutada relvataolist eset, reageeris politsei suurte jõududega," ütles põhja prefektuuri pressiesindaja Kristjan Lukk.

Väidetavalt olid sündmuskohal viibinud inimesed eelmisel õhtul koos alkoholi tarvitanud ning omavahel tülli läinud ning 51-aastast meest lasti esialgse info kohaselt õhkrelvast kätte. Kiirabi toimetas mehe haiglasse ning tema elu ei ole ohus.

Delfile sündmusi kirjeldanud pealtnägija sõnul toodi üks inimene kortermajast välja ka käeraudades. Suuremad politseijõud olidki saabunud pärast kiirabi tulekut.

Kuriteos kahtlustatavana peeti kinni 50-aastane mees, kinnitas Lukk. Juhtunu asjaolude täpsustamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Delfi piltniku sündmuspaigale jõudes jätkas politsei juhtunu asjaolude väljaselgitamist, küsitledes mööduvaid inimesi ja majaelanikke.