FOTOD Liiklusõnnetusse sattunud Škoda juhi autost kättesaamiseks läks vaja erivahendeid

 (51)
Liiklusõnnetus Lääne-Virumaal 28. novembri hilisõhtul.
Liiklusõnnetus Lääne-Virumaal 28. novembri hilisõhtul.Foto: Kaspar Pokk

Eile hilisõhtul Lääne-Virumaal toimunud liiklusõnnetuses kannatada saanud Škoda juhi autost kättesaamiseks pidid Rakvere päästjad kasutama erivahendeid.

Kella 22.30 ajal kaldus mööda Tallinna-Narva maanteed pealinna poole sõitnud Mercedes-Benzi juht 78. kilomeetril Liiguste külas teetööde alas vastassuunavööndisse, sõitis puruks mitu liiklusmärki ja põrkas siis kokku Rakvere poole liikunud Škodaga. Kokkupõrge oli niivõrd tugev, et Škoda juhi kättesaamiseks pidid Rakvere päästjad kasutama hüdraulilisi vahendeid.

Kokku osales õnnetuses kolm inimest, mõlema auto juhid viidi sündmuskohalt otse haiglasse, Škodas olnud kaasreisija vigastada ei saanud. Mis võis olla õnnetuse põhjus, seda politseinikud sündmuskohal kindlalt öelda ei osanud. Kas Mercedese juht oli tarvitanud alkoholi või mitte, selgub pärast ekspertiisitulemuste kätte saamist. Pärast avariid jooksis Mercedeses olnud noor, seitsmekuune koerakutsikas metsa. Kuigi loom tuli õnnetuspaiga lähedale tagasi ja politseinikud üritasid teda ka kätte saada, siis šokis ja hirmunud loom ennast kätte ei andnud. Suurt kasvu koera üritati paar tundi kätte saada, kuid ta jooksis korduvalt pimeduse varjus metsa.