FOTO: Võrus kadunuks jäänud Julija leiti üles

 (9)
Täiendatud!
kadunud Julia
kadunud JuliaFoto: PPA

Politsei otsis 30-aastast Julijat, keda nähti viimati 30. novembri hommikul Võru linnas. Pärast seda oli naise asukoht teadmata. Esmaspäeva õhtupoolikul teatas politsei, et läbi meediakajastuse sai politsei ühelt inimeselt infot Julia võimalikust asukohast ja sellest, et temaga on kõik korras.

Politsei veendus, et naisega on tõepoolest kõik hästi.

Eile, 6. detsembril pöördus politseisse mees, kelle sõnul nägi ta viimati oma elukaaslast 30. novembri hommikul Võrus Petseri tänaval. Naine pidi minema alkoholi soetama. Tänaseni pole ta koju naasnud. Telefoni tal kaasas ei ole.

Politsei võttis ühendust erinevate naise tuttavatega, kes võinuks teda vahepeal näha või kelle juures naine võinuks viibida, kuid naisest ei teatud midagi. Ka kontrollis politsei erinevate isikute aadresse, mille puhul oli alust arvata, et naine võib seal viibida, kuid tulemuseta. Kontrolliti üle haiglanimekirjad, ka kohalikus sotsiaalmajas viibijad, kuid naist ei olnud sealgi.

Julija on lühemat kasvu, punakate juustega. Lahkudes olid tal seljas hallid dressid, helehall tuulepluus ja sinakad spordijalanõud.

Kõigil, kes on Julijat näinud pärast 30. novembrit või omavad muud infot tema võimalikust asukohast, palutakse selles teatada telefonil 7868 240 või 112.