FOTO: Põhja päästekeskus kolis Põhja-Tallinnasse


Põhja päästekeskuse uus hoone
Põhja päästekeskuse uus hooneFoto: Indrek Hirs, Põhja päästekeskus

Päästeameti Põhja päästekeskus kolis kesklinnast Põhja-Tallinna linnaosas Erika tänav 3 asuvasse haldushoonesse, kus varasemalt asus häirekeskus

Uues hoones asuvad päästekeskuse ohutusjärelevalve ametnikud, ennetusbüroo töötajad, valmisolekubüroo töötajad ning Põhja regiooni operatiivkorrapidajad.

Päästekomandode asukoht ei muutu ning 13 Tallinna ja muu Harjumaa päästekomandot tõttavad inimestele appi senistest kohtadest.

Päästeameti poolt põhjalikult renoveeritud haldushoones alustatakse inimeste teenindamist alates 2. novembrist. Esimest korda on põhja regiooni päästeteenistujad koos ühes majas, varem asusid päästeametnikud viies erinevas asukohas Tallinnas.

Põhja päästekeskuse uus üldnumber on 628 7500. Töötajate kontaktid ja info vastuvõtuaegadest saab Päästeameti koduleheküljelt www.päästeamet.ee või päästeala infotelefonilt 1524. Päästeameti peakontori asukohaks jääb endiselt Raua 2, seal asub ka Kesklinna päästekomando. Põhja päästekeskuse haldushoone ametlik avamine on 1. detsembril 2016.