DELFI FOTOD: Veoauto sõitis Mustamäel trolliliinid maha, trolliliiklus Sõpruse puiesteel seisis üle kahe tunni

 (10)

Täna kella 16 ajal sõitis Tallinnas Lepistiku trollipeatuse juures veoauto maha trolliliinid, mistõttu trolliliiklus seiskus. Tekkis ka korralik ummik ning kõrgematel veoautodel polnud võimalik ristmikku läbida. Trolliliiklus taastus umbes kaks ja pool tundi hiljem.

Trollidispetšer ütles Delfile kella nelja ajal, et seisavad liinide nr 3, 4 ja 9 trollid mõlemal suunal. "Nii palju, kui võimalik, on trolle ümber suunatud," lisas ta.

Kella viie ajal ütles trollidispetšer, et liinide parandamine võtab ilmselt veel kaua aega. 3. liini asendamiseks on tema sõnul kolm autobussi ja buss nr 11 peatub igas peatuses, kuigi on tegelikult ekspress. "Kõik on korraldatud, nii et rahvas saab liikuma," kinnitas dispetšer.

Delfi lugeja teatel on trolliliinid maas Sõpruse puiestee ja Tammsaare tee ristmikul, kus on seetõttu ka ulatuslik ummik. Lisaks ei saa kõrgemad veoautod õnnetuse tõttu ristmiku läbida.

Põhja prefektuuri pressiesindaja sõnul sõitis trolliliinid maha kella 16 ajal veoauto, mis lahkus sündmuskohalt. Kas veoautol oli sedavõrd kõrge last või kuidas õnnetus täpsemalt juhtus, pole hetkel teada.

Kella poole seitsme ajal teatas Põhja prefektuuri pressiesindaja Delfile, et trolliliiklus on taastunud ja veoauto juht on kindlaks tehtud.