DELFI FOTOD: Tallinnas Männikul jäi jalakäija auto alla

 (51)
Õnnetus Männikul jalakäijaga
Õnnetus Männikul jalakäijagaFoto: Veiko Vares

Tallinnas Männikul jäi auto alla ohutussaarel seisnud jalakäija, autolt löögi saanud 61-aastane mees viidi haiglasse kontrolli.

Täna kell 19.18 sai politsei teate sellest, et Tallinnas aadressil Männiku tee 104d jäi jalakäija auto alla. Nimelt oli Audi sõiduauto roolis olnud juht, 1979. aastal sündinud mees otsa sõitnud teed 61-aastasele jalakäijale. Politsei pressiesindaja Marie Aava sõnas, et tema vigastused ei ole esialgsetel andmetel tõsised, kuid viidi sellegipoolest haiglasse tervisekontrolli.

Vahetult pärast õnnetust oli Männiku tee üks sõidusuund kinni, kuid praeguseks on endised liiklusolud taastunud.

Et ilm ei ole jätkuvalt liiklemiseks parim, palub politsei inimestel tänavatel ettevaatlik olla. „Panen kõigile liiklejatele südamele, et võtke hoog maha ja liigelge rahulikult. Ilmastikutingimused on äärmiselt keerulised, teed on libedad ja lund sajab kogu aeg juurde. Sõidukiirus tuleb valida vastavalt teeoludele. Julgelt võiks praegu sõita alla lubatud piirkiiruse, kuna pidurdusteekond on pikk ja reageerimiseks jääb seega vähem aega kui tavaliselt. Teele asudes palume kõigil varuda rohkem aega ja arvestada, et sihtkohta jõudmine võtab kauem aega kui tavaliselt,“ tuletas Aava meelde.