DELFI FOTOD | Politsei pidas kinni Koplis mahajäetud majja murdnud mehed

 (41)

Täna kella 13.45 paiku sai politsei väljakutse eile Kopli liinidel põlenud maja läheduses asuvasse hoonesse, kuhu olid sisse murdnud kaks meest. Politsei pidas mehed kinni.

Kopli liinide piirkonnal asuvaid hooneid valvava turvafirma K-Security juhatuse liige Marko Koka sõnul sai turvateenistus häire Sepa 5 aadressilt valvesüsteemide kaudu, misjärel reageeriti ning kutsuti kohale ka politsei.

K-Security valvata on ka eile süttinud maja Kopli liinidel, mis Sepa tänava hoone vahetus läheduses. Kas kinnipeetutel võib olla mingi seos eile süttinud lähedalasuva majaga, Koka ei usu.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Marie Aava sõnul käib eile põlenud maja osas endiselt uurimine. Kas tegu võis olla süütamise või õnnetusjuhtumiga, Aava öelda ei osanud.

Koka sõnul jäi eilse põlengu ajal videosalvestise peale ka majas viibinud inimene, kuid kas tegu võis olla süütajaga, ta väita ei julenud.

Eile põles Koplis 5. liinil tsaariaegne mahajäetud maja, mis on osa ajaloolisest tehaselinnakust, kuid asetseb eemal praegu ehitatavatest ja restaureeritavatest hoonetest.