DELFI FOTOD: Pärnu maanteel peksis kamp mehi maaslamajat, politsei selgitab asjaolusid

 (134)
Täiendatud 18.53

Täna öösel kella kolme ajal peksis grupp mehi Pärnu maanteel julmalt maas lamavat meest, kes viidi pärast rünnakut haiglasse.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Seiko Kuik rääkis Delfile, et politsei sai kell 3.04 teate, et kolm meest lööb neljandat.

Delfi andmetel klohmis viis meest maas lamavat meest ja kuigi pealtnägijad püüdsid sekkuda, siis see peksjaid ei häirinud ja ohvrit peksti edasi. Väidetavalt istusid peksjad seejärel autosse ja sõitsid minema, kuid juhtunut pealt näinud inimesed nägid ka auto numbrimärki.

Kui esialgsetel andmetel sai kannatanu raskelt viga, siis haiglas selgus, et õnneks asi nii hull polnud. „Kannatanu viidi haiglasse, kuid tema vigastused ei olnud rasked,“ lisas Delfile Põhja prefektuuri pressiesindaja.

Hetkel pole juhtunu suhtes menetlust alustatud, kuna peksa saanud mees ei ole selleks avaldust esitanud. Kui mees oleks saanud raskeid tervisekahjustusi, siis oleks menetlust alustatud automaatselt.

Politsei andmetel käitus mees ka haiglapersonali suhtes agressiivselt ning ta lubati juba mõni tund hiljem raviasutusest minema.

Juhtunu täpsed asjaolud on väljaselgitamisel.