Viljandi matusepeol saatis meedia pimedasse kohta ka tuntud pressiesindaja, kõrtsikakluse pärast poliitikast taandunud Monika Kuzmina


MONIKA KUZMINA
MONIKA KUZMINAFoto: TIINA KÕRTSINI, Õhtuleht

Odessas hukkunud Viljandi noormehe mälestusürituselt ringlema läinud videos, kus avaldati teravalt arvamust Eesti meedia suhtes, viibutas keskmiste sõrmedega ka tuntud pressiesindaja ja endine Viljandi linnavolikogu liige Monika Kuzmina.

Delfi üritas mitmel päeval Kuzminaga ühendust saada. Telefonikõne ajal, mil ajakirjanik end tutvustas, katkes kõne mõlemal korral. Ka e-kiri, milles küsisime kommentaari, jäi vastuseta.

Paljude erinevate ürituste pressiesindajana tegev Monika Kuzmina sattus meedia tähelepanu alla 2010. aastal, mil ta Viljandi ööklubis teist naist ründas, juhtum jõudis ka politseisse. Kohus otsustas toona määrata Kuzminale 7000 krooni suurune rahatrahv. Kuzmina taandus toonase rahvaliitlasena volikogust ning uuesti enam ei kandideerinud.

Kuvatõmmis
Seotud lood:

2013. aastast kuulub aga Kuzmina EKRE ridadesse. Kuzmina toimetab ka portaali "GoodNews" elik "Head Uudised" juures, mida ise nimetab Eesti esimeseks heade uudiste portaaliks.

Delfi andmetel on Kuzmina ühe Odessas hukkunud noormehe lähikondlane, mistõttu viibis ka mälestusüritusel. Samuti salvestasid peielised video, milles suur seltskond tegelasi hõikab: "Eesti meedia, käige v***u!" Üheks keskmise sõrmega vehkijaks on ka Kuzmina.

Küsitlus #118543