VIIMANE ERIOLUKORRA ERISAADE | Kas nüüd mängime Rootsit? Millal taastub majandus? Miks on Jüri Ratas pahur?

 (243)

Kahe kuu jooksul Delfi "Eriolukorra erisaateid" vedanud saatejuhid võtsid eriolukorra viimase päeva hommikul kokku kahe kuu jooksul toimunu ja vaatasid tulevikku.

Kuidas sai Eesti valitsus koroonakriisi esimese laine ohjeldamisega hakkama? Millised ministrid väljusid olukorrast selle peremeestena ja kes mitte? Mida tõotab tulevik maailma ja Eesti majandusele? Millised on iga saatejuhi isiklikud olulisemad tähelepanud eriolukorra lõppedes?

Viimases "Eriolukorra erisaates" osalesid Delfi ja Eesti Päevalehe poliitikaajakirjanik Raimo Poom, Ärilehe ajakirjanik Tanel Saarmann, Delfi ja Eesti Päevalehe arvamustoimetaja Krister Paris, Delfi uudistetoimetuse ajakirjanik Karoliina Vasli ja saatejuhi rollis Delfi tegevtoimetaja Tarmo Paju.

Delfi erisaade jätkab pärast homsest regulaarset ilmumist kuus korda nädalas - hommikuti esmaspäevast laupäevani.

Kuula saadet:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!