VIDEO: Vaata Langi etteastet NO99 etendusel

 (99)
Rein Lang NO99 etendusel
---

"Mide te mõtlete! On teil midagi öelda ka?" hõikas justiitsminister Rein Lang NO teatri etendusel. "Õnneks hoidsid Silver Meikar ja proua Lang Rein Langi kinni,“ kirjeldas NO teatri juht Tiit Ojasoo olukorda neljapäeva õhtul. Täna saab YouTube videost vaadata, et tegu oli publikut kaasa haarava etenduse humoorika lõppakordiga.

Vaata videot!.

Neljapäeva õhtul rääkis NO teatri juht Tiit Ojasoo TV3 saates "Värske Ekspress", et Lang hüüdis näitlejatele, et no mida te mõtlete, on teil midagi öelda ning see hüüe lõpetas etenduse. Ojasoo märkis, et "teatri ja poliitikute suhe ei ole midagi nii, et muhe-muhe, see pole sugugi nii lihtne ja täna oligi, et etendus jäi pooleli selle koha peal ja läksime laiali."

"Näitlejad on laval, mängivad oma rolli, parajasti oli massistseen, õnneks oli niimoodi, et Langi kõrval oli Silver Meikar ja teisel pool oli proua Lang, et nad hoidsid teda kinni, et ta istus seal edasi," rääkis Ojasoo.

Ojasoo juttu kajastavat uudist nimetas Lang laimuks. "Tegemist on personaalse laimukampaaniaga, mille vastu on Eesti kodanikul õigus saada kohtulikku kaitset. Delfi "uudisel" ja selle derivaatidel, sealjuures sadadel veebikommentaaridel, ei ole midagi pistmist tegelikkusega. Tegelikkuse kohta soovitan küsida Tiit Ojasoolt ja Ene-Liis Semperilt."

Vaata videost, kuidas kirjeldas minister Langi rolli etendusel Tiit Ojasoo.