VIDEO | Telliskivis asuva ettevõtte juht: meie turvakaamera oli just täna öösel rivist väljas

 (71)

Rettum rehvivahetuse turvakaamera on suunatud otse Telliskivi tänavale, kus ilmselt kõndis mees, kes täna öösel mõni meeter eemal kahte taksojuhti tulistas. Vaata videost, kui hästi oleks võinud turvakaamera ta pilti võtta.

Rettumi esindaja ütles, et täna hommikul lülitasid nad turvakaamera taas sisse. Ta nentis, et kui kaamera oleks öösel töötanud, oleks nende videopilt ilmselt politseile tulistaja tabamiseks suureks abiks olnud.

Täna öösel kella 3 ajal teatati häirekeskusele, et Tallinnas Telliskivi tänaval tulistati kahte taksojuhti. Viga saanud mehed viidi kohe haiglasse, kellest üks, 32- aastane mees, suri saadud vigastustesse haiglas. Teine taksojuht on üliraskes seisus.

Käimas on suuremahuline politseioperatsioon tulistaja tabamiseks.

Ründaja, tumedajuukseline mees, tuli Delfile teadaolevalt Mööblimaja poolt, tulistas surmavalt oma esimest ohvrit, liikus siis edasi Balti jaama poole ja avas tule teise takso pihta. Veretöö järel lahkus ta sündmuskohalt jalgsi.

Politsei palub kõikidel inimestel, kel on sündmuse kohta infot, anda sellest teada häirekeskusele telefoninumbril 112 või kirjutada pohja.isikuvihje@politsei.ee.