VIDEO Savisaarest Lasnamäe päevadel: какой я гость, я свой*

 (359)
Edgar Savisaar Tatjana Bulanovat tänamas
Edgar Savisaar Tatjana Bulanovat tänamasFoto: Kaader videost

Tallinna linnapead Edgar Savisaart ootas 8. septembril Lasnamäe päeval rokkstaarile kohane vastuvõtt, kui ta juubeldava, tuhandete inimeste suuruse rahvamassi ees lausus "mis külaline ma olen, ma olen oma" ("какой я гость, я свой").

Savisaar lausus seda vene keeles, kui juhatas sisse vene popstaar Tatjana Bulanova kontserti. Savisaare kogu kõne oli venekeelne, sellal kui Lasnamäe linnaosavanem Olga Ivanova pöördus inimeste poole kõigepealt eesti keeles ja seejärel vene keeles.

Peale esimest laulu tänas Bulanova kohale tulnud rahvast ja lisas, et tahab kogu kollektiivi poolt tänada Olga Ivanovat ja Tallinna linnapea Edgar Savisaart. Enne viimast laulu tänas Bulanova uuesti Ivanovat ja Savisaart külalislahkuse eest.

Esinemise lõppedes tulid uuesti lavale Savisaar ja Ivanova, kes tänasid Bulanovat.

Tallinna linnavõim eraldas augustis toimunud Briti popartisti Robbie Williamsi Tallinna kontserti korraldanud Peeter Rebase firmale OÜ-le Factory kontserdi jaoks kokku 90 000 eurot toetust. Williams kohtus ka Savisaarega ning sellest tehti mitu fotot, mida Savisaar on kasutanud näiteks oma Facebooki lehel.

*mis külaline ma olen, ma olen oma