VIDEO: Savisaar vastas volikogus Tallinna teede remondiraha puudutavale küsimusele seosetu jutuga

 (501)
Tallinna linnavalitsuse pressikas solarises
Tallinna linnapea Edgar SavisaarFoto: Martin Dremljuga

Tallinna linnavolikogu viimasel istungil tekkis vastasseis linnapea Edgar Savisaare ja linnavolikogu liikme Juku-Kalle Raidi vahel. Viimane soovis küsida investeeringute kohta Tallinna teedevõrku, kuid linnapea ei soovinud kohe kuidagi küsimustele vastata.

Nimelt peale Raidi küsimust selle kohta, et mille põhjal Savisaar väidab inimesi olevat rahul raha vähendamisega linna teede korrashoidu, pöördus Savisaar volikogu esimehe Toomas Vitsuti poole ja hakkas kaebama, et ta ei soovi Juku-Kalle Raidi sinatada.

"Nii et lepime kokku, kuidasmoodi me tema käitumisse suhtume," ütles Savisaar.

Selle peale vastas Vitsut, et volikogus suhtutakse vastastikku lugupidavalt ja Savisaar nõustus temaga. "Ma alustasin kõigepealt stiilist. Vahepeal on stiil kõige tähtsam," ütles Savisaar viimaks küsimusele vastamata jättes.

Siiski ei rahuldunud Raid selle vastusega ja küsis oma küsimuse uuesti ning juhtis tähelepanu asjaolule, et Savisaar on valitud linnapea ja saanud palju hääli, mistõttu on ta kohustatud aru andma.

"Aitäh, teie küsimuste peale ei arva ma mitte midagi," ütles Savisaar.

Hoolimata teiste volikogu liikmete protestidest, mindi küsimustega ikkagi edasi väites, et linnapea andis oma vastused juba.

Seotud lood:

Vaata Savisaare vastuseid Raidi ja teiste volikogu liikmete küsimustele! (Raidi küsimus algab umbes 8 minutist ja 30 sekundist)