VIDEO: Reformierakond rakendas valimisvankri ette NATO hävitajad

 (139)
Reformierakonna valimisreklaam
Reformierakonna valimisreklaamFoto: Reformierakond, kaader videost

Reformierakond alustab esmaspäevast aktiivset parlamendivalimiste eelkampaaniat, mille sõnumiks on "Kindlalt edasi!" ja mille videoklipis rakendas partei oma valimisvankri ette NATO hävitajad ja Ämari sõjalennuvälja.

Reformierakonna peasekretär Martin Kukk sõnul on riigikogu valimiste põhiküsimused julgeolek ning kuidas panna majandus kiiremini kasvama ja et sellest saadav kasu jõuaks iga Eesti inimeseni.

"Oleme üheskoos teinud palju tööd, et Eesti saaks paremaks. Mis meid on siia toonud, paljuski viib ka edasi," ütles Kukk. "Aga ennatlik oleks väita, et Eesti on valmis. Ei ole, üheskoos peame seda veel palju paremaks tegema."

Kukk rääkis, et oleme käinud õigel teel. "Me teame, kuhu edasi minna. Reformierakonnal on plaan, kuidas tagada veelgi paremini Eesti julgeoleku ning liikuda edasi uue ja kiirema majanduskasvu poole," ütles Kukk.

"Koostöös paljude julgeolekuekspertidega oleme koostanud julgeolekustrateegia järgmiseks neljaks aastaks, mille eesmärk on Eestit veel paremini kaitsta," lisas ta.

Sel nädalal käis peaminister Taavi Rõivas välja Reformierakonna maksukava, mille eesmärk on langetada tööjõumakse nii, et keskmiselt jääks tööinimesele aastas kätte 756 eurot senisest rohkem.

"See maksukava on osa erakonna terviklikust majandusprogrammist, mille sihiks on Põhjala kiireim kasv," lausus erakonna peasekretär.

Parlamendivalimiste eelkampaania käigus tutvustavad Reformierakonna kandidaadid edasimineku plaane julgeoleku ja majanduse valdkondades üle Eesti.