VIDEO: President Kersti Kaljulaid: kavatsen inimestega kohtuda järgneva paari kuu jooksul

 (24)

President Kersti Kaljulaid ütles pärast pressikonverentsi Delfile, et kindlat plaani inimestega kohtuma minna veel ei ole, kuid kindlasti tuleb seda teha paari kuu jooksul.

Kersti Kaljulaid on öelnud, et plaanib kohtuda inimestega väljaspool Tallinnat ning arutada erinevate murekohtade üle. "Täna veel seda plaani, millal ma saan minna või millal alustada, ei ole, aga see tuleb kiiresti. Kindlasti järgneva paari kuu jooksul," rääkis president.

Samuti on Kaljulaid lubanud teha koostööd teiste presidendikandidaatidega. Küsimusele kellega ja mida arutama hakatakse vastas ta, et soovib selle jätta praegu oma teada.

Palju on räägitud Kaljulaidi valikust jääda elama oma koju Nõmmele, selle asemel, et kolida Kadriorgu. "Ma arvan, et me arutame seda asja ja kui asjaolud on täiesti selged, siis teeme selle otsuse," vastas ta.

Edasi peab värske president tegema kiireid valikuid presidendi kantselei ja nõunike osas, kuid sellest täpsemalt ta rääkida ei soovinud. "See protsess algab peale täna ja ma ei täpsustaks detaile," ütles ta.

Vaata lähemalt videost!