Vähiravifond Kingitud Elu kogus poole aastaga annetusi üle 360 000 euro

 (3)
Kingitud elu
KingitudeluFoto: Andres Putting

Vähiravifond Kingitud Elu toetas esimesel poolaastal hädavajaliku raviga enam kui 30 inimest ja kogus üle 360 000 euro annetusi.

Kokku panustas fond 2016. aasta esimeses pooles haigekassa toeta jäänud inimeste ravisse ligi 450 000 eurot - seda on peaaegu sama palju kui terve 2015. aasta jooksul kokku. Esimesel poolaastal kogus fond eraannetustena kokku üle 360 000 euro.

Vähiravifondi on aidanud haigetel saada õigeaegselt hädavajaliku ravi. Fondi töö on seni suuresti baseerunud püsiannetajatele - kes panustab 1 euro, kes 100 eurot kuus - nii, nagu parasjagu jõukohane.

Fondi kodulehel kingitudelu.ee on avatud annetusmootor, mille kaudu saab igaüks püsiannetajaks hakata mõne hiirekliki ja väga väikese vaevaga.

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu (http://www.kingitudelu.ee/) on asutatud 5. veebruaril 2014 Hille ja Toivo Tänavsuu ning Janek Mäggi poolt. Fond hüvitab annetustest kogunevate võimaluste piires nende patsientide raviarveid, kelle ravimeid haigekassa ei kompenseeri. Raha tuleb sihtasutusele tehtud annetustest.