VABA MIKROFON: Kuuendat korda riigikokku pürgiv Tarmo Kruusimäe: loodan, et sellel korral rahva mandaat tuleb just mulle!

 (43)

IRLi nimekirjas Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosas kandideeriv Tarmo Kruusimäe ütles, et need on tema jaoks juba kuuendad riigikogu valimised ning ta loodab, et sel korral tuleb mandaat just talle.

„Kui aasta tagasi rääkisid päris paljud erakonnad julgeolekust, et NATO väed Eesti pinnal oleks justkui härjale punase rätiku näitamine, siis ennäe - täna räägivad kõik meil julgeolekust, kuid aint' julgeolek ei ole oluline moment. Ja ka toimetulek, millest on saanud pakkumiste-pakkumiste-ülepakkumine. Inimene, ära ole rumal," võttis Kruusimäe kokku erakondade lubadused.

Vaata videost, mis teeb Kruusimäe hinnangul inimesi rikkaks!

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikokku kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on ning mida nad riigikogulasena muuta või saavutada tahavad. Teisisõnu - miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud ning inimesed said rääkida just seda, mis hingel oli!