Vaata, milliseid muudatusi toob kaasa laulu-ja tantsupidu liikluses

 (4)
Vaata, milliseid muudatusi toob kaasa laulu-ja tantsupidu liikluses
Foto: Eero Vabamägi

Tallinna Linnavalitsuse korraldusega antakse Eesti laulu- ja tantsupeo SA-le XII noorte laulu- ja tantsupeo raames sulgeda 28. juunist kuni 2. juulini 2017 tänavate ajutise sulgemise luba. Lisaks kehtestatakse XII noorte laulu- ja tantsupeo läbiviimise ajaks ühistranspordi liikluse muudatused laulu- ja tantsupeo läbiviimisega seonduvatel tänavatel ning peatumise ja parkimise keelud.

Tantsupeo ettevalmistamise läbiviimiseks suletakse liiklusele (välja arvatud ühissõidukid ja korraldajate erilubadega sõidukid) Juhkentali tänav 30. juunil kella 13.00-st kuni 22.00-ni ja 1. juulil kella 11.00-st kuni kella 22.00-ni. Staadioni tänav, Püssirohu tänav ja Võistluse tänav on suletud 28. juunil 2017 kella 07.00-st kuni 1. juulil kella 23.00-ni. Narva maantee Pirita tee ja Turba tee vahelisel lõigul on suletud 2. juulil kella 9.30-st kuni kella 24.00-ni.

Ürituse korraldajal lubatakse laulupeo läbiviimiseks sulgeda liiklusele 2. juulil kella 08.00-st kuni orienteeruvalt kella 14.00-ni järgmised tänavad:Vabaduse väljak; Kaarli puiestee; Roosikrantsi tänav Kaarli puiesteest kuni Roosikrantsi 15 majani; Hariduse tänav; Tõnismäe tänav; Toompea tänav Kaarli puiestee ja Falgi tee vahel; Wismari tänav Toompea tänava ja Toompuiestee tänava vahel; Toompuiestee Wismari tänava ja Toompuiestee täana vahel; Luise tänav Toompuiestee ja Koidu tänava vahel; Koidu tänav Luise tänava ja Endla tänava vahel; Endla tänav Suur-Ameerika tänava ja Tõnismäe tänava vahel; Pärnu maantee Liivalaia ja Suur-Ameerika tänava ristmiku ja Viru väljaku vahel.

Seotud lood:

Ürituse korraldajal lubatakse laulupeo läbiviimiseks sulgeda liiklusele 2. juulil kella 09.30-st kuni orienteeruvalt kella 14.00-ni järgmised tänavad: Viru väljak; Narva maantee Viru väljaku ja Pirita tee vahel; Pirita tee Narva maantee ja Vana-Pirita tee vahel; Vana-Pirita tee Pirita tee ja Lauluväljaku vahel; Estonia puiestee (välja arvatud ühistransport); Georg Otsa tänav; Gonsiori tänav Laikmaa tänava ja Pronksi tänava vahel (välja arvatud ühistransport); Laikmaa tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Maneeži tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Reimani tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Raua tänav Vesivärava tänava ja Gonsiori tänava vahel; Weizenbergi tänav; Narva maantee ja Raua tänava vahelised tänavad; Narva maantee ja Weizenbergi tänava vahelised tänavad.

Lisaks muudetakse uuta ühesuunaliseks järgmised tänavad: Võistluse tänav suunaga Filtri teelt Püssirohu tänava poole ja Püssirohu tänav suunaga Võistluse tänavalt Juhkentali tänava poole alates 28. juunil 2017 kella 07.00-st kuni 1. juulil 2017 kella 23.00-ni; Joa tänav suunaga Kuristiku tänavalt Oru tänava poole alates 27. juunil 2017 kella 07.00-st kuni 2. juulil 2017 kella 24.00-ni ja Falgi tee muudetakse kahesuunaliseks alates 1. juuli kella 21.00-st kuni 2. juuli kella 13.00-ni.

Kõigil liiklejail palutakse hoolikalt järgida liikluskorraldusvahendite ja liikluse korraldajate nõudeid!