Ühtne Eesti Suurkogu piletid on välja müüdud

 (34)
Erakond Ühtne Eesti
FOTO: Teater No99---

Märtsi lõpul suure meediakäraga välja reklaamitud No99 uue suuretenduse “Ühtne Eesti Suurkogu” piletid müüdi välja vaid paari päevaga.

7. mail Saku suurhallis toimuva “Ühtse Eesti Suurkogu” piletihinnaks on 225 krooni. Kokku mahutab suurhall 6500 suurkogu vaatajat. Seega on kogu saali piletitulu 1 462 500 krooni.

7. mail tuuakse Saku Suurhallis vaatajani “Ühtne Eesti” suurkogu. Kaks ja pool aastat ettevalmistatud projekt põhineb arvukatel intervjuudel erinevate inimestega ning ohutundel. Suurejooneline vaatemäng kohtub poliitilise kätšiga, nalja- ja videonumbrid poliitikute pussuga, on kirjast teatri kodulehel.

Teatri koduleht väidab ka, et Reformierakonnas on siseopositsioon keelatud ja Tallinna linnavalitsus plokib kõigi Edgar Savisaare vaenlaste detailplaneeringuid, aga kui juhtud olema tema sõps, siis sea sammud “Solarisse” või Lindakivi kultuurikeskusesse väikesele astmelisele tuluõhtule, IRLi siselõhe on kinni makstud Äraostmatute poolt ning Jüri Pihlile ei ütle mitmed tema erakonnakaaslased enam teregi.