TV3: Narvas kadunud tüdrukule koguti paar aastat tagasi raviraha

 (43)
TV3: Narvas kadunud tüdrukule koguti paar aastat tagasi raviraha.
Foto: Ilmar Saabas

Vaid mõned aastad tagasi kogusid inimesed kampaania korras üle Eesti raha, et aidata väikest tüdrukut Varvarat, kes põeb rasket ravimatut haigust, mille ravimise jaoks keeldus haigekassa raha andmast.

Praegu otsib 80 vabatahtlikku ja suur hulk politseitöötajaid taga sedasama Varvarat, kes kadus jäljetult pühapäeva õhtul oma kodukohas Narvas. Tüdruku parim sõber ja eakaaslane Sergei ütles TV3 "Seitsmestele uudistele", et tema kaaslane nägi Varvara autossetõmbamist.

"Läksin koju ja helistasin talle, aga keegi katkestas kõne. Aga pärast oli telefon juba välja lülitatud," rääkis Varvara sõber Sergei ning kirjeldas meest, kes väidetavalt oli Varvara autosse tõmmanud. "Ta oli habetunud, tumedad püksid, soniga ja teda (Varvarat - toim.) tassiti autosse," kirjeldas Sergei.

Täna käis sadakond vabatahtlikku ja politseinikud Narvas majast majja, et inimesi küsitleda ja leida võimalikke pealtnägijaid, kes oskaksid midagi öelda kolm päeva tagasi kaduma läinud 9-aastase tüdruku kohta.

"Paljudel vabatahtlikel on endal samas vanuses lapsed, on hirmus kui laps jalutab ja ta võidakse lihtsalt röövida. See ei jäta kedagi ükskõikseks," rääkis vabatahtlik otsija Olga.

Narva politsei teatel on nad küll viimase ööpäeva jooksul saanud kaks vihjet juhtumi kohta, kuid nende kontrollimine kuhugi ei viinud. Politsei sõnul kogunesid grupp inimesi hommikul jaoskonna ette, et otsida tüdrukut nendest kohtadest, kust politsei veel otsinud ei ole.