Top Tours kannab Egiptusest naasmise kulud

 (41)
Top Tours kannab Egiptusest naasmise kulud
Foto: DELFI

Hetkel Egiptuses Sharm el Sheikhis ja Hurghadas viibivate reisijate Eestisse tagasitoomisega seonduvad kulud kannab Top Tours sajaprotsendiliselt.

Reisijate tagasi toimetamiseks on Top Tours tellinud graafikuvälise tšarterlennu partnerettevõttelt Estonian Air. „Egiptuses viibivate reisijate tagasitoomine Eestisse on Top Toursi jaoks väga suur lisakulu. Reisikorraldaja kulu Sharm el Sheikhi ja Hurghadasse tühjalt lendavate lennukite puhul küündib 700 000 krooni kanti, seega loodame väga antud olukorras meie partneri Estonian Airi toetusele ning panusele tekkinud kahju osalisel hüvitamisel," kommenteeris Top Toursi toote-ja turundusosakonna juht Katri Kaupmees pressiesindaja vahendusel.

„Anname endast maksimumi, et võimalikult kiiresti olukord lahendada. Olukord sihtkohtades halveneb - hotellid on üle broneeritud ja hinnad on kallinenud. Hotellid annavad tube inimestele, kes on valmis rohkem maksma ja paljud inimesed ei saa sellist kulutust endale lubada. Meist mitteolenevatel põhjustel ei ole hotellide hinnad enam lepingujärgsed ning Top Toursil on siiralt kahju, et meil endil pole võimalik antud kulutusi 100 protsendi ulatuses katta,“ sõnas Kaupmees.

„Top Tours ei saada ühtegi klienti sihtkohtadesse, kuni olukord on kontrolli alla saadud, et garanteerida klientide maksimaalne turvalisus. Kuna lähinädalatel ei pruugi olukord muutuda, ei soovi me võtta riski ja tekitada kliendile ebamugavusi. Tulevikule mõeldes paneme reisijatele südamele, et hea on vormistada enne reisi kindluse mõttes ka reisitõrkekindlustus,“ lisas Kaupmees.

Top Tours on tühistanud lennureisid ajavahemikul 16. aprillist kuni 8. maini. Top Tours on valmis reisidega jätkama alates 8. maist juhul, kui olukord pole enne seda paranenud.

Ärajäänud reisipakettide asemel pakub Top Tours oma klientidele asendusreise. Asendusreisi puhul garanteerib Top Tours kliendile sama sihtkoha ja sama hotelli või eelneval kokkuleppel kliendiga samaväärse hotelli. Erandiks on sihtkohana Korfu, mis asendatakse esimesel väljumisel Kreetaga. Esimene väljumine Korfule toimub praeguse graafiku alusel 22. mail.

Top Tours aktsepteerib reiside tühistamisi vastavalt võlaõigusseadusele ja reisilepingust tulenevatele tühistamistingimustele.

Jooksvat infot saab kodulehelt www.toptours.ee, samuti annavad operatiivset infot klienditeenindajad.