Tallinnas Narva maanteel läheb liiklemine veel kitsamaks

 (9)
Narva mnt suletud ülekäigurada
Foto: Eero Vabamaegi

Täna kell 19 alustatakse AS Elering tellimusel kõrgepinge kaabli paigaldustöödega Narva mnt. 90 piirkonnas, millega kaasnevad liikluskorralduse muudatused Narva maanteel, Vesivärava tänaval ja Petrooleumi tänaval.

Narva maantee linna siseneval suunal jääb alles üks sõidurada, linnast väljuval suunal kaks sõidurada. Kasutatakse muutsuuna lahendust, kus üks linnast väljuv suund möödub tööalast vasakult poolt vastassuuna kaudu ning on vastutulevast liiklusest eraldatud liiklusmärkide ja teekattemärgistusega. Vältimaks ohtlike ja keeruliste olukordade teket, toimub linna siseneval suunal sõiduradade vähenemine vahetult enne Narva mnt – Pirita tee ristmikku, teatas Raepress.

Kuna mootorsõidukite voog Vesivärava ja Petrooleumi tänavatelt põhjustas Narva mnt – Petrooleumi ristmiku ummistumise, mis häiris ühistranspordi liiklust, kaotatakse üks sõidurada nii Vesivärava kui ka Petrooleumi tänava ristumisel Narva maanteega. Samuti keelatakse parempöörded Narva maanteele Pronksi- ja F. R. Kreutzwaldi tänavatelt.

Autojuhtidel palutakse hoolikalt jälgida ajutiselt paigaldatud liikluskorraldusvahendite nõudeid!