Tallinna majanduskooli õpetajal tuvastati koroonaviirus

 (8)
Tallinna majanduskooli õpetajal tuvastati koroonaviirus
Foto: Andres Putting

Õpperühm, kellele see õpetaja tunde andis, jääb järgmiseks kaheks nädalaks distantsõppele. Teised rühmad jätkavad tavapäraselt.

Tallinna majanduskool andis teada, et said terviseametilt kinnituse, et ühel kooli õpetajal tuvastati COVID-19.

"Õpperühm, kellele õpetaja tunde andis, jääb järgmiseks kaheks nädalaks distantsõppele. Teistel õpperühmadel jätkub tavapärane õppetöö," teatas kool. Majanduskooli direktor Triin Laasi kinnitas, et see vastab tõele ning nad teevad koostööd terviseametiga.

Majanduskool selgitab koostöös terviseametiga välja lähikontaktsed, kellel võis olla nakatunuga lähem kokkupuude. "Kõiki võimalikke kontaktseid inimesi teavitab terviseamet personaalselt," edastas kool. Laasi sõnutsi on lähikontaktseid nende teadmise järgi alla viieteistkümne.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!