Tallinn otsib lumemurdjat

 (12)
Tallinn otsib lumemurdjat
Foto: Ester Vaitmaa

Homsel linnavalitsuse istungil on plaanis kuulutada välja konkurss „Tallinna linna lumemurdja“, et välja selgitada ning tunnustada Tallinna linnas tegutsevate ühistute ja erakinnistutel töötavaid eeskujulikke majahoidjaid, kes lumetõrjumisega edukalt hakkama saavad.

Kandidaate konkursile „Tallinna linna lumemurdja“ saavad esitada kõik linnaelanikud linnaosade valitsustele e-maili teel alates 3. jaanuarist 2011.

Esimeses etapis tutvuvad linnaosavalitsused esitatud kandidaatide poolt hooldatavale puhastusaladega ja küsitlevad elanikke. Teises etapis saadava linnosad oma parima kandidaadi korraldustoimkonnale, kes langetab lõpliku otsuse preemia saajate väljaselgitamiseks.

Konkursi korraldamiseks moodustatakse korraldustoimkond, mida juhib abilinnapea Deniss Boroditš. Korraldustoimkond langetab otsuse ja avalikustab preemia saajad Tallinna veebilehel.

„Konkursi „Tallinna linna lumemurdja“ parimate väljaselgitamisel arvestatakse eelkõige lume- ja libedusetõrje tulemuslikkust, lippude heiskamist ning ka majahoidja positiivset ellusuhtumist.“