"Ta oli valmis surmaks": paraplaanilennundust edendanud Lauri Kadakasel jäi elust puudu kõigest paar sekundit

ANIMATSIOON traagilisest õnnetusest
Pildil maailmameistrist paraplaanilendur Lauri Kadakas, kes 10. detsembril ebaõnnestunud testimise tõttu loojakarja läks. "Ta oli tohutult tark ja väga hea huumoriga mees. Lauriga sai asjalikku asja ajada, aga samas ka kõvasti pulli teha. Ainuke asi, mis mind tema juures närvi ajas, oli see, et ta oli alati spordis minust parem," tögas Lauri Pedaja klassivenda mälestades soojalt.
Pildil maailmameistrist paraplaanilendur Lauri Kadakas, kes 10. detsembril ebaõnnestunud testimise tõttu loojakarja läks. "Ta oli tohutult tark ja väga hea huumoriga mees. Lauriga sai asjalikku asja ajada, aga samas ka kõvasti pulli teha. Ainuke asi, mis mind tema juures närvi ajas, oli see, et ta oli alati spordis minust parem," tögas Lauri Pedaja klassivenda mälestades soojalt.Erakogu.

"Lendamine oli ta elu," tõdes maailmameistrist paraplaanilenduri õnnetut lõppu oma silmadega tunnistama pidanud sõber-kolleeg Jaano Rässa. "Lauri oli seda meelt, et kui surra, siis lennult. Ja nii see ka läks. Aga natuke vara - tal oli nii Eestile kui paraplaanilennundusele veel palju anda."

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: