Spordiürituste tõttu on liiklus kolmes maakonnas häiritud


Politsei patrullautos
Foto: Andres Putting

Südasuve maratoni tõttu on Lääne-Virumaal Võsul ja selle ümbruses liiklus täna mitu tundi häiritud, samuti on liikluskorraldust muudetud Võrumaal võitlusautode testimise tõttu ning Pärnumaal, kus toimub triatlon.

Täna kell 9-14 toimub Võsul rahvaspordisündmus "Südasuve maraton". Võsu alevikus on kell 11-13 liiklus suletud ja Võsut ümbritsevatel teedel on liikluskiirus piiratud 50 km/h.

Umbes 1000 inimese osavõtul rahvaspordisündmus toimub Võsu piirkonnas marsruudil Mere, Tõusu, Rakvere tee, Käsmu tee, Mere tn. Raja pikkuseks 7,7 km.

Maanteel (Rakvere/Käsmu tee rist ja Loksa/Võsu rist) on väljas ja liiklust reguleerimas pädevusega G4S turvatöötajad. Kõikidele operatiiv- ja ühistranspordi sõidukitele tagatakse läbipääs. Ühistranspordi puhul võivad esineda ooteajad võistlejate ohutuse tagamiseks.

Võru maakonnas Vakari-Pari–Tsiistre maanteel Külma-Ihatsi (km 1,6 - 4,2) ja Ihatsi-Mäe-Suhka (km 4,4 – 8,2) lõigul testitakse võistlusautosid.

Pärnu maakonnas Pärnu-Rakvere–Sõmeru maanteel Tammiste–Kuiaru lõigul (km 1.6 – 19.5) toimub täna Topauto Pärnu Jõe triatlon.