Spordiürituste tõttu on liiklus häiritud kolmes maakonnas


Spordiürituste tõttu on liiklus häiritud kolmes maakonnas
Weekend.ee

Täna toimub Eestis vähemalt kolm spordiüritust, mis häirivad liiklust mitu tundi, teatas maanteeinfokeskus.

Raplas toimuva 3. Raplarulli rulluisuvõistlusega seoses on täna kella 10-15 Rapla-Järvakandi-Kergu maantee km 0,9-1,2 (alates Maxima poest) liiklusele suletud ning ümbersõit on korraldatud Kuusiku tänava ja Kastani tänava kaudu. Kella 11.45-14.30 on liikluseks suletud Rapla-Järvakandi-Kergu maantee Raplast väljasõidul Raikkülani (7 km pikkune teelõik). Võistlustrassil on tagatud läbipääs operatiivsõidukitele ja ühistranspordile. Ümbersõit toimub Kehtna või Koikse-Lipa-Raikküla kaudu.

Rae vallas Jüris peetava spordiürituse ajal on kella 8-16 liikluspiiranguid Aruküla teel Jürist kuni Aruküla-Lagedi tee ristmikuni, piirkiiruseks asulavälisel teel on kuni 70 km/h.

Tartu maakonna teedel toimuva Elva rattaralli tõttu on liikluspiiranguid kella 12-17 marsruudil Elva-Kalme-Kirepi-Rõngu-Valguta-Rannu-Konguta kuni Valga-Tartu maanteeni ning tagasi Tartu poole kuni Vissini ning Vana-Tartu maanteed pidi Elvasse tagasi. Ettevaatust, teel on ratturid!

Esmaspäeval, 21. mail suletakse remondiks Rapla maakonnas Seli-Angerja tee km 1,4 asuv Seli sild. Sild on suletud orienteeruvalt 31.juulini, ümbersõit on tähistatud kohalikke teid mööda.

21. mail alustatakse teekatte remonttöödega Keila-Haapsalu maantee km 8,5-15,3 (Lehola-Vasalemma lõigul). Kiiruspiirang tasandusfreesimise lõikudel kuni 30 km/h ning liiklust reguleeritakse.