SKEEM: Tallinna ringteel Saue ja Keila vahel on teetööde tõttu soovitatav kasutada ümbersõitu

 (3)
SKEEM: Tallinna ringteel Saue ja Keila vahel on teetööde tõttu soovitatav kasutada ümbersõitu
Foto: Teede REV-2 AS

Tallinna ringteel Saue ja Keila vahel toimuvate asfaltkatete kuumtaastamistööde tõttu on liiklejatel soovitatav ummikute vältimiseks kasutada ümbersõitu.

Taastatav teelõik asub Tallinna ringteel ehk riigimaanteel nr 11 kilomeetritel 31,5-38,1 Saue Olerexi tanklast Keila Statoili tanklani, teatas firma Teede REV-2 AS.

Nädalavahetusel teostati asfaltkatete kuumtaastamistöid teelõigus Keilast Valingu teeristini. Alates esmaspäevast neljapäevani teostatakse teetöid Valingu teeristist Saueni.

Korraga on avatud üks sõidurada ning liiklusvoogu juhib liiklusreguleerija, tööde alas on autode kiirus piiratud 50 km/h. Tulenevalt antud maanteelõigu väga kõrgest liiklusintensiivsusest on sõiduautodele avatud ümbersõit, mis kulgeb Valingu ristist Tallinn-Pärnu maanteeni. Kiiruspiirang ümbersõidul on 60 km/h.

Kõikidel liiklejatel on soovitatav teetööde ajaks varuda aega ning kasutada ummikute vältimiseks võimalusel ümbersõidu võimalust. Ümbersõit on nii Tallinna ja Saue suunalt kui ka Keila poolt liigeldes tähistatud ajutiste liiklusmärkidega.