Seppik: ma ei kavatse poliitikast kuhugi kaduda

 (51)
Seppik: ma ei kavatse poliitikast kuhugi kaduda
Foto: Andres Putting

Keskerakondlane Ain Seppik ütles, et kuigi ta riigikogu valimistel ei osale, pole tal kavatsust poliitikast taanduda. Poliitik jätkab tegutsemist Tallinna linnavolikogus ja erakonnas. Millega Seppik elatist teenima hakkab, veel ei tea.

“Kindlasti lähen Tallinna linnavolikokku tagasi. Ma ei kavatse poliitikast kuhugi kaduda. Lihtsalt riigikokku ma ei kandideeri ja see on ka kõik. Aga erakonna töös ja volikogu töös kavatsen kindlasti osaleda,” ütles Seppik Delfile.

Millega edaspidi elatist teenima hakata, Seppik veel täpselt ei tea. Mõned mõtted tal siiski on, kuid nendest on tema sõnul veel vara rääkida.

“Ma olen õigusteenuse äris olnud enne, kui ma aktiivsesse poliitikasse tulin ja ministriks läksin. Mul oli oma õigusbüroo, aga see oli kümme aastat tagasi. Muidugi mingid mõtted on, ega ma päris mõteteta ei ole, aga vaatame. Elu võib siin igasuguseid korrektiive tuua, nii et vaatame pärast märtsi, mis saama hakkab. Ma ei kiirusta väga,” lausus ta.

Hetkel keskendub Seppik erakonna toetamisele. “Praegu on ikka energia suunatud kampaaniale. Erakonda tuleb toetada ja erakonnale tuleb ikka need hääled ära tuua nende poolt, kes kandideerivad.”