Savisaar vahetas Riia linnapeaga mõtteid

 (36)
Savisaar vahetas Riia linnapeaga mõtteid
Raepress

Tallinnas viibib esimesel ametlikul visiidil hiljuti ametisse asunud Riia linnapea Nil Ušakov. Tallinna meer Edgar Savisaar ja Nil Ušakov vahetasid kohtumisel mõtteid nii poliitilise kui majandusliku olukorra üle kriisi tingimustes.

Savisaar tutvustas naaberriigi pealinna juhile Tallinna abipaketti, sealhulgas sotsiaalsete töökohtade loomist, ta rõhutas linna tulemuslikku munitsipaalehitust, mille tulemusena on lahendatud sundüürnike probleem pealinnas ja algatatud uus elamuprogramm noortele ja linnale vajalikele spetsialistidele, teatas Raepress.

Samuti andis Savisaar ülevaate koolide renoveerimise käigust - enamik Tallinna koole on täielikult uuendatud. Savisaar rõhutas, et linn kavatseb vaatamata majandussurutisele ehitustegevust edasi toetada.

Riia linnapea omakorda kiitis uuenenud Vabaduse väljakut ja märkis, et Riias on sel aastal valminud 350 munitsipaalkorterit ja järgmiseks aastaks kavatsetakse ehitada veel 500. Sel aastal valmib septembriks kaks täielikult renoveeritud koolimaja ja aasta lõpuks veel kaks.