Savisaar: Krossil ei ole selles kampaanias midagi kaotada, ta on juba kõik kaotanud

 (172)
Tehnika tänava avamine
Tehnika tänava avamineFoto: Eero Vabamägi

Tallinna linnapea Edgar Savisaar oli täna keskpäeval linnavalitsuse pressikonverentsil väga kuri IRLi linnapeakandidaat Eerik-Niiles Krossi peale, kes on viimastel päevadel teinud valimiskampaaniat lubadusega lõpetada Savisaare korruptsioon, mis maksab igale Tallinna perekonnale Krossi hinnangul 1000 eurot aastas.

Tund aega enne pressikonverentsi üritasid Tallinna linnajuhid rahulikult Tehnika tänava avamisel töövõitu tähistada, aga neid segasid IRLi jalgratturid, kellel olid Savisaart korruptsioonis süüdistavad reklaamid jalgrataste taga veeremas.

Abilinnapea Kalle Klandorfi nõunik Jelena Kalbina käis küll jalgrattureid ära ajamas ja mupo ei lubanud neil peatuda, aga ikka kippusid jalgratturid linnajuhtidega sama pildi peale.

Tund aega hiljem pressikonverentsil kommenteeris Savisaar Krossi tegevust väga mürgiselt. "Ma ei arva midagi, see on ju Kross. Krossil ei ole selles kampaanias midagi kaotada, ta on juba kõik kaotanud."

Abilinnapea Arvo Sarapuu lisas, et mis puudutab linnavalitsuse ette esmaspäeval pargitud Krossi reklaamtreilerit, siis polnud selle kohta linnavalitsusse esitatud ühtegi dokumenti, kuigi Kross väitis, et kõik oli seaduslik.